KULLANIM SÖZLEŞMESİ

Yeniliği keşfedin fiyatı siz belirleyin.

 

  TEKNOHAT’a ait PLATFORMLAR’ın kullanılabilmesi için siz Üyelerimizin ÜYELİK BİLGİLENDİRME METNİ’ni okuması ve aşağıda ki koşullar kabul etmesi gerekmektedir. TEKNOHAT’a ait platformların kullanan her kullanıcı işbu ÜYELİK BİLGİLENDİRME METNİ’ni kabul etmiş sayılacaktır. Siz Üyelerimizin işbu ÜYELİK BİLGİLENDİRME METNİ’ni, TEKNOHAT’a ait PLATFORMLARI kullanmadan önce dikkatlice okumasını önemle tavsiye ederiz.

TİCARİ MARKALAR, FİKRİ MÜLKİYET, TELİF HAKLARI

TEKNOHAT tarafından geliştirilen her türlü PLATFORMLAR’a (WEB SİTESİ, APLİKASYON vd.) ait tüm haklar TEKNOHAT’a aittir. PLATFORMLAR üzerinden yayımlanan 3. kişilere ait olanlar hariç tüm içerikler (yazılımlar, logolar, ticari markalar, bilgiler, raporlar, resimler, grafikler) TEKNOHAT’a aittir ve Ülkemiz kanunları ile uluslar arası kanunlar ve uluslar arası sözleşmeler ile korunmaktadır.

TEKNOHAT’a ait PLATFORMLAR üzerinden paylaşılan bütün içerikler TEKNOHAT ve ilgilisi tarafından yazılı onay alınmadıkça kullanılamaz. PLATFORMLAR üzerinden paylaşılan içeriklerin kopyalanması, bir kısmı ve/veya tamamının ek yapılarak yada bir kısmının çıkarılarak kullanılması, izin ve onay almadan dağıtılması yasaktır.

TEKNOHAT tarafından belirli bir noktaya kadar TEKNOHAT’a ait içeriklerin kullanımına ve/veya kopyalanmasına yasal olarak izin verilmesi halinde işbu içerikleri kullanan yada kopyalayan kişi yada kişilerin kullanılan içeriğin TEKNOHAT’a ait olduğunu açık ve net bir şekilde belirtmek ile sorumludur. TEKNOHAT’a ait içerikleri kullanan ve bu içeriklerin TEKNOHAT’a ait olduğu açık bir şekilde belirtmeyen kişilere karşı TEKNOHAT’ın yasal işlem başlatacak ve gerekli yaptırımları uygulayacaktır.

3. KİŞİ SİTELERE AİT BAĞLANTILARA (Linklere) İLİŞKİN BİLGİLENDİRME

TEKNOHAT’a ait PLATFORMLAR üzerinden 3. kişilere ait web sitelere ve/veya uygulamalara ilişkin bağlantı (link) ve bağlantı uzantıları yer alabilir. İşbu bağlantı ve bağlantı uzantıları 3. kişilere ait olup, TEKNOHAT işbu bağlantı (link) ve bağlantı uzantılarına ilişkin olarak hiçbir kontrolü ve sorumluluğu bulunmadığını açık bir şekilde beyan eder. Üyelerimizin 3. kişi bağlantıları (Linklerini) kullanması sebebi ile doğabilecek tüm zarar ve kayıplara ilişkin olarak TEKNOHAT’ın hiçbir sorumluluğu olmadığını ve hiçbir koşul altında TEKNOHAT’ın sorumlu tutulamayacağını beyan ederiz.

ÜYE YÜKÜMLÜLÜKLERİ

TEKNOHAT’a ait PLATFORMLAR üzerinden sisteme kayıt olan tüm müşterilerimiz TEKNOHAT sisteminin birer üyesidir. İstisnasız bütün üyelerimiz kullanıcı olarak vermiş olduğu tüm bilgilerin doğru olduğunu beyan eder.

Üyelerimizin kayıt sırasında vermiş olduğun bilgilerin hatalı ve/veya yanlış olması durumunda Üyelerimizin yaşayabileceği bütün aksaklık ve sorunlardan dolayı TEKNOHAT’ın sorumluluğundan bahsedilemez.

TEKNOHAT; hatalı, yanlış ve eksik bilgi ile üyelik işlemlerini tamamlayan Üyelerin, üyeliklerini iptal etme hakkına saklı tutar. Tüm Üyelerimiz; üyelik kayıtlarını hiçbir koşul altında 3. kişilere devretmeyeceğini beyan, kabul ve taahhüt eder.

Üyelerimiz, PLATFORMLARIMIZIN kullanımı ve üyelik süreci içerisinde; yapacakları işlemlerin ve verecekleri bilgilerin kanunlara aykırı olması, hakaret, tehdit ve benzeri sözleri içermesi, başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verecek nitelikte olması durumunda üyeliklerinin dondurulabileceği,

sonlandırılabileceği ve haklarında yasal işlemlerin başlatılması için gerekli adımların atılabileceğini anladıklarını beyan ederler.

Üyelerimiz vermiş oldukları hatalı, yanlış ve eksik bilgiler ile PLATFORMLAR üzerinden yapmış oldukları işlemler sebebi ile TEKNOHAT tarafından üyeliklerinin iptal edilmesi sebebiyet vermeleri durumunda TEKNOHAT’tan hiçbir hak ve tazminat talep edemeyeceklerini anladıklarını beyan ederler.

Üyelerimizin; PLATFORMLAR üzerinden satın almış olduğu hizmetlerin ifasına ilişkin sorumluluk hizmeti veren 3.kişilere (Otel,Pansiyon,Tesis,Tatil Köyü ve diğer hizmet verenlere) aittir. Hizmetin gerekli şekilde ifa edilmemesinden TEKNOHAT’ın sorumluluğu yoktur. Üyelerimizin hizmetin ifasına ilişkin yaşadıkları ve/veya yaşayabilecekleri her türlü sorun ve aksaklığa ilişkin olarak TEKNOHAT’ın yasal bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimizin hizmetin ifasına ilişkin yaşamış oldukları sorunlara ilişkin olarak yasal bir sorumluluğumuz bulunmamasına rağmen çağrı merkezlerimiz üzerinden bize ulaşılması durumunda TEKNOHAT olarak Üyelerimizin sorun ve isteklerini çözüme ulaştırmak için gereken destek sağlanacaktır. Üyelerimizin hizmet ifasına ilişkin olarak yaşadığı ve/veya yaşayacağı tüm sorunlara ve zararlara ilişkin olarak hizmet ifasını gerçekleştirmek ile yükümlü olan 3. kişilere karşı her türlü yasal başvuru hakkı saklıdır.

Üyelerimiz, PLATFORMLAR üzerinden satın almış oldukları tüm ürünlere ilişkin olarak ürünleri sunan 3. kişilerin hizmetin ifasına ilişkin öngördüğü ve belirtmiş olduğu tüm koşul ve şartları kabul ettiklerini açıkça beyan ederler.

ÖDEME VE ÖDEME GÜVENLİĞİ HAKKINDA BİLGİLENDİRME

TEKNOHAT’a ait PLATFORMLAR üzerinden siz Üyelerimizin yapacağı alışverişlere ilişkin olarak tüm bilgiler SSL GÜVENLİK sistemi ile korunmaktadır.

ÜYELİK KULLANIM KOŞULLARININ DEĞİŞTİRİLMESİ

TEKNOHAT herhangi bir sebep göstermeden ve hiçbir önel vermeden PLATFORMLARIMIZA ilişkin kullanım koşullarını değiştirme, ilave ve çıkarma yapma hakkını saklı tutar.

2019 Tüm Hakları Saklıdır. © Fiyatı Sen Belirle.
Kullanım SözleşmesiGizlilik politikasıKişisel Verilerin Korunumu